MÖBLER / Möbler, övrigt / Barnsäng 12476566
nr 1247 6566
Barnsäng
1940-tal, utdragbar. Längd: 83cm. Djup: 66cm. Höjd: 53cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:31:49
100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr